Sprawdź dostępność
poprzez formularz
Sprawdź dostępność
telefonicznie
UWAGA !!!
Adres dostawy
Dane do faktury
Serwo hamulca z pompą hamulcową i zbiorniczkiem
( wzmacniacz siły hamowania )
do samochodów
AUDI
A4, S4, RS4, A5, S5, RS5 FL LIFT FACELIFT
(modele 8W B9, 8W6 F5)
Główne nr katalogowe
  • 8W0 612 103 B / 8W0612103B serwo
  • 8W0 611 021 / 8W0611021 pompa dwusekcyjna
  • 8W0 611 301 / 8W0611301 zbiorniczek
  • 5Q0 611 349 B / 5Q0611349B korek
  • 8W0 611 367 / 8W0611367 osłona
  • 1K0 945 459 C / 1K0945459C czujnik
Zamienne nr katalogowe
  • 8W0 612 103 B / 8W0612103B
  • 8W0 612 103 D / 8W0612103D
  • 8W0 612 103 K / 8W0612103K
  • 8W0 612 103 F / 8W0612103F
  • 8W0 612 103 G / 8W0612103G
  • 8W0 612 103 H / 8W0612103H
  • 8W0 612 103 J / 8W0612103J
  • 8W0 612 103 M / 8W0612103L
  • 8W0 612 103 M / 8W0612103M
  • 8W0 612 107 / 8W0612107
  • 8W0 612 107 B / 8W0612107B
  • 8W0 612 107 C / 8W0612107C
  • 8W0 611 021 A / 8W0611021A
  • 8W0 611 021 C / 8W0611021C
  • 8W0 611 021 D / 8W0611021D
Części zostały zdemontowane
z auta o przebiegu 82 km
Cena podana za 1 sztukę serwa z pompa i zbiorniczkiem
8W0 612 103 B / 8W0612103B
  • aukcja z wartością 10.000 nie jest ofertą, szczegóły prosimy uzgodnić telefonicznie lub mailowo
Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi partnerami recyklingu Volkswagen, Audi, Skoda oraz Seat.
Dzięki temu możemy zaoferować oryginalne i sprawdzone części z bezwypadkowych samochodów testowych.
Numery katalogowe:
  • 8W0 612 103 B
  • 8W0 611 021
  • 8W0 611 301
  • 5Q0 611 349 B
  • 1K0 945 459 C
  • 8W0 612 103 D
  • 8W0 612 103 K
  • 8W0 612 103 F
  • 8W0 612 103 G
  • 8W0 612 103 H
  • 8W0 612 103 J
  • 8W0 612 103 M
  • 8W0 612 103 L
  • 8W0 612 107 B
  • 8W0 612 107 C
  • 8W0 611 021 A